Automobilių iš JAV iškrova iš konteinerių Klaipėdoje organizuojame atsivežant konteinerį į specializuotą krovos vietą. Prieš iškraunat automobilius konteineris nukeliamas nuo šasi ir dedamas ant žemės. Konteineriams nukelti naudojamas konteinerinis krautuvas. Tai ne tik supaprastina iškrovos procedūrą, bet ir keidžia susivežti bet kokį konteinerių kiekį naktį, o krovos operacijas vykdyti šviesiu paros metu. Tuom krovos operacijos nukėlus konteinerį ant žemės yra pranašesnės už krovą naudojant mobiliąją rampą.

Krovinio atitvirtinimas

Nukėlus konteinerį ir gavus muitinės leidimą iškrauti, nukerpama konteinerinės linijos bei tranzitinė muitinės plomba. Automobiliai yra atitvirtinami – atlaisvinami ir išimami diržai ar medinės konstrukcijos, naudotos krovinio tvirtinimui transportavimo metu.

Filmavimas

Iškrovos filmavimas yra viena iš neatsiejamų procesų siekant fiksuoti atvykusio automobilio būklę/kompletaciją ir taip išvengti nesusipratimų ir pretenzijų. Todėl kiekvieno automobilio iškrovos procesas yra pilnai filmuojamas atskiro žmogaus. Informacija yra keliam į kompiuterį ir saugoma 20 dienų.

Automobilių iš JAV iškrova

Automobilių iš JAV iškrova iš konteinerių Klaipėdojev vykdoma speciais 5-toniais triplex tipo pakrautuvais su pralgintomis šakėmis. Darbus vykdo patyrę krautuvo vairuotojai.

Saugojimas aikštelėje

Iškrautas automobilis važamas į saugojimo aikštelę, kuruoje yra saugojamas iki pakrovos.

Aikstelės saugumas/kameros/fizinė apsauga

Aikstėlėje yra pilnai aptverta tvora, o sumontuotų didelės raiškos kamerų pagalba vykdoma nuolatinė aikštelės stebėsena. Fizinę apsaugą vykdo privati apsaugos kompanija.

Automobilių pakrova ant autovežių

Pakrovą ant autotransporto priemonių vykdome kiekvieną darbo dieną nuo 8:00 iki 14:30. Procesas vykdomas atskiroje zonoje, kuri yra atskirta nuo automobilių saugojimo aikštelės. Automobilius krauname tiek ant autovežių tiek ir autotralų.

Muitinės sandėlis

Automobilių sandėliavimas vykdomas muitinės prižiūrimoje aukstelėje/zonoje.

Dokumentacijos forminimas

Forminame visą reikalingą dokumentaciją automobiliams: T1 su garantija reikalingą konteinerio atvežimui, padėjimą į muitinės sandėlį, reeportą. Prireikus forminame neatitikimą ir rašome raštus muitinei.

Jei domina automobilių iš JAV iškrova Klaipėdoje – susiekite su mumis aptarti sąlygų, terminų ir kainų.