NAUJI EPAL/EURO padėklai 

Nauji EPAL/EURO padėklai Klaipėdoje, tai termiškai apdoroti ir fumiguoti mediniai padėklai atitinkantys ISPM15/IPPC ( angl. International Plant Protection Convention) reikalavimus: EPAL Euro padėklai, UIC standarto padėklai, pramoniniai, vienkartiniai ir nestandartiniai padėklai (paletės) skirtos naudoti ne tik Lietuvos rinkoje bet ir saugiam prekių eksportui į Europos Sąjungos ir viso pasaulio šalis. Padėklams iš plieno, aliuminio, plastiko ar perdirbtos medienos (faneros, kartono) IPPC reikalavimai netaikomi.

Mediniams EURO padėklams gaminti pagal EPAL kokybės reikalavimus galima naudoti tik specialias vinis, kurių galvutėje įspausta žyma, susidedanti iš dviejų raidžių (pvz., AA). Visos 78 europadėkle esančios vinys turi būti sukaltos pagal UIC 435 –2 standarto konfigūraciją, užtikrinančią įstrižinį europinio standarto padėklo atsparumą. Visi šie standarto reikalavimai taikomi naujiems, remontuojamiems ir suremontuotiems mediniams euro standarto padėklams.

Leistina apkrova

Atsižvelgiant į krovinio matmenis, jų konfigūraciją bei sandėliavimo sąlygas, nustatyti šie europadėklų leistinos apkrovos dydžiai:

  • 1000 kg nominali apkrova, kai krovinio svoris bet kaip paskirstytas ant padėklo plokštumos.
  • 1500 kg apkrova, kai svoris ant plokštumos paskirstytas tolygiai.
  • 2000 kg apkrova, kai kompaktiškas krovinys tolygiai paskirstytas ant viso ploto plokštumos.
  • Kraunant padėklus rietuvėje vieną ant kito, papildoma maksimali statinė apkrova apatiniam padėklui gali būti iki 4000 kg, jeigu padėklas yra ant lygaus, horizontaliai nejudančio pagrindo, o apkrova tolygiai paskirstyta visai padėklo plokštumai.

NAUDOTI EPAL/EURO padėklai 

Parduodami naudoti EPAL/EURO padėklai Klaipėdoje. Tuurime I, II, III rūšies naudotų padėklų. Naudoti padėklai skiriasi nuo naujų tamsesne spalva, tačiau yra sausi ir tinka kroviniams pervežti šalies viduje, produkcijos sandėliavimui ar ūkio reikmėms. Kai kas iš šių padėklų gamina baldus.

KORINIO KARTONO PADĖKLAI

Korio struktūros kartono padėklai tinkami įvairaus tipo produktams laikyti bei pervežti sausumos, oro ir jūros transportu. Prekiaujame kelių rūšių ir stiprumo padėklais, kuriuos parenkame kiekvienam klientui individualiai pagal krovumo ir kitus specifinius poreikius.

KORINIO KARTONO PADĖKLŲ PRANAŠUMAI:

  • Gaminami užsakovo pageidaujamų matmenų ir formos;
  • Idealiai tinka maisto ir farmacijos pramonei, kur aktuali taršos problema;
  • Tinka oro transportui, nes padėklai yra ypač lengvi;
  • Idealiai tinka eksportui, kur medinei pakuotei taikomi atitinkami apribojimai;
  • Panaudotus padėklus galima priduoti perdirbti.

PLASTIKINIAI PADĖKLAI

Plastikiniai padėklai yra naudojami kone visose pramonės srityse. Ant jų laikomi maisto produktai, cheminės bei statybinės medžiagos. Padėklai būna įvairių išmatavimų, tame tarpe EURO.

Plastikinės paletės gali buti naudojamos netgi iki 50 kartų ilgiau nei medinės. Mat medinės paletės, paliktos drėgnoje aplinkoje, supūva, jų svoris padidėja ir, galiausiai, jos tampa nebetinkamos naudojimui. Plastikinės paletės, priešingai – niekuomet nesupūva, yra ilgaamžiškos, o joms sulūžus, gali būti perdirbamos į kitus plastmasės gaminius. Iš plastmasės pagamintos paletės yra atsparios drėgmei, jų nesunaikina kenkėjai, o esant reikalui, jas galima lengvai nuplauti. Taip pat, plastikiniai padėklai gali būti dezinfekuojami labai aukštoje temperatūroje.