Fleksitankas puspriekabei bei vežimui autotransportu

Fleksitankas puspriekabei bei vežimui autotransportu – tai alternatyva vežimui auto-cisternomis. Jei vežate skystus produktus tai greičiausiai Jums teko susidurti su labai brangiais transporto kaštais, nes vežėjas neturėjo krovinio atgal ir tiesiog transporto kaštai buvo labai dideli. Neįvyko pardavimas ir pasirašyti kontrakto nepavyko. Tai žinoma galiojo tik tiems kroviniams, kuriuos reikėjo vežti tolimais atstumais. Antra problema, su kuria susiduria prekybininkai skystais kroviniais, tai nešvarios talpos ir plovimo kaštai prieš pakraunant skystą krovinį. Po iškrovos taip pat reikia plauti transporto priemonę. Visa tai įskaičiuojama į transporto savikainą ir lėtina krovos procesą.

Visgi, yra sprendimas – fleksitankas.

„Flexitank“ reiškia minkštą konteinerį vienkartiniam naudojimui. Jis naudojamas nepavojingiems skystiems produktams gabenti automobilinėse priekabose. Tai specialiai sukurtas įdėklas skystiems kroviniams gabenti įprastose automobilių puspriekabėse. Pagrindinis pranašumais yra tai, kad nereikia specialaus transporto bei didelis pakrovimo greitis. Naudojant fleksitanką nereikia laikino saugojimo priemonių, jis gali būti utilizuotas ir perdirbtas. Taip pat toks „flexitank“ tipas padėtų pasiekti:

  • pakrovimo paprastumą;
  • lengvą transportavimą atokiuose regionuose;
  • nėra ekologinės taršos pavojaus;
  • neišstumia priekabos sienų, nes jis su ja nesiliečia.

Instaliavimas.

Pora vyrų ją gali įdiegti per mažiau nei 10 minučių. Norėdami paruošti konteinerį naudojimui, būtina iškloti kartono pagrindą. Tada ištraukite jį iš pakuotės, atidarykite priekabos viduje ir pritvirtinkite virvėmis.

Pakrova bei iškrova:

Fleksitankas turėtų būti užpildomas žingsnis po žingsnio, kad krovinys vienodai pasiskirstytų visose talpose. Taigi visos talpos užpildymas gali užtrukti nuo 1 iki 4 valandų.

Vežant krovinius flexitanke, neleidžiama viršyti nustatyto greičio ir perkrauti į kitą transporto priemonę, kad būtų išvengta avarijų. Pakrovimo ir gabenimo metu turėtų būti vykdoma nuolatinė svorio kontrolė ir atsižvelgta į skystų produktų gabenimo minkštoje pakuotėje ypatumus. Visiškai užpildytas fleksitankas turėtų siekti ne daugiau kaip 0,6 m.

Techninės charakteristikos:

  • Darbinis tūris nuo 16000 litrų iki 24000 litrų;
  • Dydis 3050 х 13200 mm;
  • Maisto produktų sklendės būna 2 ir 3 colių ir yra pagamintos iš polipropileno.