Generalinių krovinių gabenimas (break bulk cargo)

Generaliniai kroviniai gabenami supakuoti įvairiose stambiose talpyklose arba kaip stambiagabaričiai vienetiniai kroviniai. Kroviniams supakuoti naudojamos dėžės, maišaididmaišiai, paketai, padėklai ir kt. Generalinių krovinių gabenimas sudėtingas procesas ir efektyviam transportavimui reikalinga daug žinių bei ryšių.

Klaipėda – yra sparčiausiai besiplečiantis uostas Rytų Europoje, kuriame sparčiai auga birių bei generalinių krovinių pervežimai. Didžioji dalis generalinių krovinių kraunama ro-ro ir generalinių krovinių terminaluose. Klaipėdoje yra nemažai birių ir generalinių krovinių terminalų ir/ar perkrovimo vietų, sandėlių generalinių krovinių sandėliavimui ir kaupimui.

Siūlome krovinių gabenimą visame pasaulyje ir naudojamės daugiau nei 40 vandenyno vežėjų paslaugų, įskaitant tiesioginį vežimą į Aziją. Kad pasiekti Rytų ir Vakarų Europą – turime patogią prieigą prie pagrindinių greitkelių ir geležinkelio linijų infrastruktūros. Klaipėdos uoste dirba daug kvalifikuotos darbo jėgos, o terminalai turi sukaupę milijonus tonų perkrovimo patirties.

Mūsų specializuota pardavimo komanda su terminalų operatoriais siūlo individualius laivybos sprendimus, pritaikytus efektyviai valdyti įvairius procesus. Mūsų krovos terminalų operatoriai daugelį metų dirba su klientais. Jie supranta, ko reikia klientams bei kaip saugiai ir efektyviai ir su mažiausiomis sąnaudomis perkelti produktą iš laivo į sandėlį bei transportuoti. 

Susisekite su mumis jau šiandien.