Greitieji konteineriniai traukiniai iš Kinijos į Europą

Greitieji konteineriniai traukiniai iš Kinijos į Europą vykta reguliariai ir punktualiai. Mūsų kompanija taupo Jūsų laiką ir gabena krovinius konteineriniais traukiniais iš Kinijos Liaudies Respublikos. Juk visi žinome kad laikas = pinigai. Taigi veždami krovinius iš KLR traukiniu sutaupysite laiko ir pinigų – neįšaldysite piniginių lėšų.

Greitas tranzito laikas

Traukiniu gabenamas krovinys tikslą pasiekia greičiau, o mūsų teikiamos paslaugos kaina yra tarpinis variantas tarp gabenimo oro ir gabenimo jūrų transportu. Vidutinis transportavimo laikas nuo durų iki durų yra 21 diena. Tai apie tris kartus greičiau nei gabenant jūrų transportu bet apie du kartus ilgiau nei lėktuvu.

Transportavimo kaina

Geležinkelio transportavimo kaina yra brangesnė nei gabenant jūrų transportu bet daug pigesnė lyginant su oro transportu.

Krovinių transportas iš visos Kinijos

Patikimų partnerių pagalba krovinius transportuojame visoje Kinijos teritorijoje todėl galime pasirūpinti krovinio paėmimu nuo durų bei pilnu dokumentų paketu. Organizuojame tiek pilnų (FCL) konteinerių, tiek dalinių (LCL) krovinių gabenimą nuo gamyklos ar sandėlio iki reikiamo geležinkelio terminalo.

Pagrindinės traukinių stotys Kinijoje su kuriomis mes dirbame: Wuhan, Chengdu, Suzhou, Zhengzhou, Changsha, Xiamen, Xiʼan, Hefei.

Pagrindinės krovinių stotys Europoje: Vilnius, Lodzė, Varšuva, Malaševice, Brestas, Hamburgas.

Konteinerių gabenimas greitaisiais traukiniais iš Kinijos
Greitieji konteineriniai traukiniai iš Kinijos į Europą

Jūrinės linijos kelia kainas ir nėra vietų ant laivų. Koks sprendimas?

Vežti skubius krovinius geležinkeliu, o likusį krovinį bandyti išsivežti jūros transportu. Nes konteinerinėms linijoms didinant transportavimo jūra kainas, konteinerių gabenimas greitaisiais traukiniais iš Kinijos Liaudies Respublikos šovė į viršų. O tiekimo grandinėms sėkmingai trūkinėjant ir toliau, gabenimo traukiniu kainos kilo į viršų proporcingai paklausai. Nes krovinių kiekis, kurį galima išvežti geležinkelių transportu visgi yra labai mažas, palyginti su krovinių kiekiu, kuriuos galima išvežti jūros transportu…

Greitieji konteineriniai traukiniai tai:

  • Didelis transportavimo greitis
  • Patraukli kaina
  • Aiškus tranzito terminas
  • Krovinio saugumas
  • Ekologiškas transportavimo būdas

Atsiųskite mums užklausą šiandien ir jau rytoj su jūsų partneriu susisieks mūsų atstovas Kinijoje.