Konteinerinio krovinio gabenimas

UAB „ONZE“ siūlo visapusiškas paslaugas, susijusias su jūrinių konteinerių gabenimu. Konteinerinio krovinio gabenimas gali būti organizuojamas įvairiuose konteineriuose. Paslaugas teikiame nuo krovinio paėmimo iš bet kurios pasaulio vietos iki užsakovo pageidaujamos pristatymo vietos. Tai dar kitaip vadinama krovinio pristatymu “nuo durų iki durų”.

Konteinerizacijos svarba

Jau įprasta matyti šviežią maistą, užaugintą ar pagautą kitame pasaulio krašte. Visai neseniai tai būtų buvę negirdėta, kai viskas buvo gaminama arti vartotojo. Vėlgi nebuvo pelninga gabenti prekes dideliais atstumais ir tik prabangos bei specializuotos prekės buvo gabenamos iš užsienio.

Konteinerizacijos pradžia

Viskas pasikeitė 1956 m. Balandžio 26 d., kai M/L Ideal X, perdarytas Pasaulinio karo tankeris, išvyko iš Niuarko, Naujojo Džersio, į kelionę. Ši kelionė buvo tokia ypatinga, kad pirmą kartą istorijoje laivo kroviniai buvo supakuoti į konteinerius, o ne tik laisvai sudėti triume. Tai atrodo paprasta ir nereikšminga koncepcija, tačiau ši idėja pakeitė mūsų pasaulį.

Konteinerizacijos pranašumai

Vienas nuostabiausių konteinerių vežimo sistemos aspektų yra tas, kad ji tapo universalia. Mes negalime susitarti dėl vienodo elektros kištuko standarto ar kuria kelio puse važiuoti, tačiau susitarėme kad visame pasaulyje bus naudojami vienodo dydžio konteineriai. Konteinerizavimas buvo didžiausias pasaulio ekonomikos ir prekybos tinklo plėtros variklis. Intermodalinis konteineris sumažino gabenimo iš Europos į Aziją laiką dvigubai nedidinant važiavimo greičio. Laivai iš tikrųjų gali plaukti greičiau, nors tai ir pakeltų transportavimo kaštus. Vidutinis šiandieninis krovininių laivų greitis yra 15 mazgų ir mažai tikėtina, kad artimiausiu metu šis greitis padidės.

Konteinerizacija šiandien

Šiandiena jau neįsivaizduojama be laisvo prekių judėjimo konteineriais. Siuntos sumažėjo, ir gabenimą dideliais laivais keičia nepertraukiamas, pastovus ir reguliarus konteinerinis servisas. Konteinerį galime pakrauti kur norime ir nuplukdyti į bet kurią pasaulio vietą kada tik norime.

Krovinių konteineriuose gabenimui siūlome įvairių dydžių konteinerius:

  • standartinius 20′, 40′ ir 45′ pėdų
  • padidintos talpos 40′ ir 45′ pėdų
  • šaldytuvus 20′, 40′ ir 45′ pėdų
  • atviras platformas 20′ ir 40′ pėdų
  • atviru viršumi 20′, 40′ ir 45′ pėdų
  • tank konteinerius 20′ pėdų

Nežinote kiek palečių telpa į kiekvieną iš šių konteinerių? Visų konteinerių talpos diagramą rasite čia.

Klientams taip pat teikiame tokias paslaugas:

Patikėkite krovinio gabenimą specialistams. Dėl kvotacijos/pasiūlymo susiekite su mumis jau šiandien.