Krovinių gabenimas iš Indijos tai mūsų kasdienybė. UAB “Onzė” turi išvystytą platų agentų tinklą Indijos kontinentine ir jo pagalba galime pasiūlyti optimalius (kainos ir transportavimo greičio) sprendimus Jums. Gabename dalinius bei pilnus konteinerinius krovinius iš Indijos tiek į Indiją. Vežame sunkius bei negabaritinius krovinius. 

Savo klientams siūlome du transportavimo būdus: oru bei jūra.  Nors ir Indijoje labai išvystytas geležinkelis, joje yra apie 7000 stočių, 8000 lokomotyvų, per 300000 vagonų ir 110000 kilometrų bėgių (įskaitant atšakas), pasiūlyti geležinkelio transporto iš Indijos į Baltijos šalis dar negalime. Tačiau geležinkelio transportą naudosime konteineriui atvežti iš ICD (Inland container depot) iki uosto, jei tai reikalinga. Jūsų kroviniui parinksime optimaliausią maršrutą bei konteinerinę ar oro liniją, o agentai pasirūpins kad viskas įvyktu per suplanuotus terminus.

Savo klientams visada siūlome dalinius (LCL) krovinius gabentis patiems ir pirkti tik FOB, FAS ar EXW sąlygomis, nes:

  • tik tada galėsite pilnai kontroliuoti procesą
  • mokėsite už transportą sutartyje nurodytu terminu
  • visada žinosite kur yra jūsų siunta
  • neteks mokėti didelių vietinių mokesčių įvairiems konsolidatoriams tarpinėse stotelėse

Gabename 20′ bei 40‘ pėdų konteinerius iš visų konteinerinių Indijos uostų. Organizuojame konteinerių išdavimą siuntėjui įvairiuose Indijos ICD, o gabenant EXW sąlygomis atliekame krovinio užmuitinimą Indijoje (jei reikia) bei išmuitinimą Lietuvoje. Krovinius pristatome krovinį iki durų laiku ir saugiai. Visada savo klientams rekomenduojame krovinius apsidrausti. Aplankykite mūsų puslapį apie transporto rizikas ir draudimo paslaugas čia.

Mūsų specialistai gabena ne tik įprastus krovinius bet bet ir greitai gendančius bei temperatūrinio rėžimo reikalaujančius krovinius 20′ bei 40‘ pėdų refrižeratoriniuose konteineriuose.

Esame iš Indijos gabenę kelis negabaritinius ir sunkiasvorius krovinius, todėl galime iš anksto numatyti galimas grėsmes bei pavojus, kraunant 20′ ar 40′ pėdu specializuotus konteinerius.

Patikėkite mums krovinių gabenimą iš Indijos UAB “Onzė” specialistams.