Krovos paslaugos Klaipėdos uoste. Laivų, jūrinių konteinerių, vagonų bei autotransporto pakrovimo bei iškrovimo organizavimas – tai veikla, kurią organizuojame kiekvieną dieną. Darbus vykdome ne tik darbo dienomis bet ir savaitgaliais. Mums svarbiausias Jūsų krovinys ir jo saugus sandėliavimas, bei krova uoste.

Organizuojame:

metalo lauzas
Vagonų pakrovimas bei iškrovimas

Organizuojame vagonų padavimą iš Draugystės ar Klaipėdos stoties į krovinių terminalus. Organizuojame visų reikiamų dokumentų forminimą. Pakrauname ir iškrauname biralinius, dengtus vagonus, pusvagonius bei konteinerines platformas. Krauname birius, pakuotus, sunkiasvorius bei negabaritinius krovinius.

Galimos krovimo schemos: vagonas-laivas, vagonas-sandėlis-laivas, vagonas – autotransportas, vagonas-sandėlis-autotransportas, vagonas-sandėlis-konteineris, vagonas-konteineris.

loading services in the port of Klaipeda
Laivų pakrovimas bei iškrovimas

Organizuojame laivų pakrovą bei iškrovą. Krauname sausakrūvius, RO-RO, konteinerinius, tanklaivius bei baržas. Agentuojame visų tipų laivus Klaipėdoje. Organizuojame negabaritinių ir sunkiasvorių krovinių krovą.

Galimos krovimo schemos: laivas-vagonas, laivas-sandėlis-vagonas, laivas-autotransportas, laivas-sandėlis-autotransportas, laivas-sandėlis-konteineris, laivas-konteineris.

Multimodal transport
Konteinerių pakrovimas bei iškrovimas

Organizuojame krovinių pakrovimą ir iškrovimą į/iš jūrinių konteinerių. Krauname birius,paletuotus, paketuotus, šaldytus, birius ir skystus krovinius. Organizuojame vežimus greitaisiais traukiniais „Vikingas“, „Merkurijus“, „Saulė“ ir „Vilnius Shuttle“. Vykdome konteinerių svėrimą, valymą, remontą.

Galimos krovimo schemos: konteineris-vagonas, konteineris-sandėlis-vagonas, konteineris-autotransportas, konteineris-sandėlis-autotransportas, konteineris-sandėlis-konteineris, konteineris-laivas.

autotransporto pakrovimas ir iškrovimas
Autotransporto pakrovimas bei iškrovimas

 Organizuojame krovinių pakrovimą ir iškrovimą į/iš autotransporto. Krauname birius, paletuotus, paketuotus, šaldytus ir skystus krovinius.

Galimos krovimo schemos: autotransportas-vagonas, autotransportas-sandėlis-vagonas, autotransportas-konteineris, autotransportas-sandėlis-konteineris, autotransportas-sandėlis-laivas, autotransportas-laivas.

fasavimas
Krovinių pakavimas ir fasavimas

Fasuojame birius krovinius į maišus, didmaišius, konteinerius su įdėklu. Skystus krovinius krauname į IBC, tank konteinerius, fleksi tankus ar cisternas.

Konteinerių tipai
Krovinių sandėliavimas Klaipėdos uoste

Sandėliuojame krovinius muitines sandėlyje ir atliekame visas reikiamas muitinės procedūras. Nemokamas sandėliavimas uoste iki 30 dienų. Ilgesni nemokamo sandėliavimo terminai galimi įsipareigojus perkrauti didelį krovinio kiekį.

Reikia perkrauti Jūsų prekes?

Patikėkite tai mums!