Krovinio draudimas

Mūsų įmonė Jums siūlo apsidrausti savo krovinį ir ramiai laukti kol atvyks į paskirties vietą. Mes bendradarbiaujame su visomis Lietuvos draudimo kompanijomis tokiomis kaip „Lietuvos Draudimas“, „Ergo Insurance SE“, „BTA Baltic Insurance Company“ bei kitomis.

Krovinių draudimas ne tik padės sumažinti verslo riziką, bet ir suteiks patikimas garantijas, kad įvykus draudiminiam įvykiui atsiradę nuostoliai bus atlyginti.

Tai savanoriškas draudimas, kuriuo apdraudžiami Jūsų įmonės visų rūšių transporto priemonėmis vežami ar gaunami kroviniai Lietuvoje ir už jos ribų. Be to, kartu su vežamais kroviniais gali būti apdraudžiamas frachtas (krovinio vežimo į paskirties vietą kaina), kitos vežimo išlaidos ir tariamas pelnas.

Krovinius galima apdrausti keliais variantais:

  • A variantas – nuo visų rizikų;
  • B variantas – nuo gaisro ar sprogimo, laivo apsivertimo, užplaukimo ant seklumos ar nuskendimo; antžeminių transporto priemonių avarijos; laivų susilietimo ar susidūrimo arba kitos vežimo priemonės susidūrimo su bet kokiu kitu objektu; priverstinio krovinio iškrovimo, tarpinio sandėliavimo ar pakrovimo punkte, kuris nebuvo numatytas maršrute ir į kurį buvo atvykta ar atplaukta, atsiradus apdraustajai rizikai; žemės drebėjimo, ugnikalnio išsiveržimo, grunto įsmukimo, griūties ar žaibo įtrenkimo;
  • C variantas – nuo gaisro ar sprogimo; laivo apsivertimo, užplaukimo ant seklumos ar nuskendimo; antžeminių transporto priemonių avarijos; laivų susilietimo ar susidūrimo arba kitos vežimo priemonės susidūrimo su bet kokiu kitu objektu; priverstinio krovinio iškrovimo, tarpinio sandėliavimo ar pakrovimo punkte, kuris nebuvo numatytas maršrute ir į kurį buvo atvykta ar atplaukta, atsiradus apdraustai rizikai.

Draudimo įmoka priklauso nuo transporto rūšies, draudimo sumos, vežimo teritorijos, krovinio tipo.

Reikia daugiau informacijos ar norite apsidrausti, susisiekite su mumis ir mes viską padarysime už jus greitai ir sklandžiai.

Susisiekite su mumis