Perkraustymo bei pakavimo paslaugos Jungtinė Karalystė – Lietuva tai sparčiai poluliatėjanti paslauga. Juk šiandiena, esant neaiškumui dėl Covid plitimo bei lėtėjant ekonomikai, vis daugiau lietuvių renkasi grįžti namo.

Klientams teikiame tokias paslaugas:

Namų apyvokos daiktų pakavimas

Profesionali, punktuali kraustymo darbuotojų komanda pasirūpins Jūsų buto, ofiso, parduotuvės ar namo perkraustymu iš norimos vietos į reikiamą. Komanda tinkamai paruoš daiktus pervežimui. Supakuosime, suvyniosime, sudėsime apsaugines medžiagas į dėžes bei sukrausime daiktus. Paslaugą atliksime tiek UK tiek Lietuvoje.

Dėžių markiravimas bei žymėjimas

Krovėjai bei transporto kompanijos, matydamos ant prekių pakuotės ženklus, pavyzdžiui, nupieštą lietsargį supranta, kad dėžę reikia saugoti nuo lietaus ir laikyti apsaugotoje nuo drėgmės vietoje. Ant krovininės dėžės atvaizduota taurelė reiškia, kad pakuotės viduje yra trapus produktas, kuris gali būti lengvai pažeidžiamas nukritus bei turi būti tvarkomas saugiai ir atidžiai.

Pasirūpinsime teisingu visų dėžiu sužymejimu kiekvieno pakavimo proceso metu ir jūsų namų apyvokos daiktai pasieks galutinį pristaymo tašką saugūs ir nepažeisti.

Prekyba pakavimo medžiagomis

Pakavimo medžiagos – svarbus tiekimo grandinės elementas. Tinkamas produktų supakavimas užtikrina jų saugų transportavimą. O saugiai ir be pažeidimų  nugabenti produktai – tai yra sėkmingo verslo dalis. Mums svarbu, klientų poreikiai, tad siūloma ne tik platų pakavimo medžiagų pasirinkimą, bet ir nemokamas konsultacijas. Užsakius medžiagas atsivešimas jas į pakavimo vietą. UAB Onzė asortimente yra:

Krovos paslaugos

Supakuotus krovinius krauname tiek mechanizuotai tiek rankinių būdu. Priklausomai nuo krovinio dydžių, kiekio, svorio parinksime reikiamą komandą ir krovos techniką kroviniui pakrauti/iškrauti į/iš transporto priemones/ių ar konteinerius/ių. Jums pageidaujant krovinius užnešime į reikalingą aukštą ir pastatysime ten kur pageidaujate.

Dalinių bei pilnų krovinių pervežimas juros bei sausumos transportu maršrutu Jungtinė Karalystė – Lietuva

Kiekvienas krovinio transportavimas bus ekonomiškas tik tada, jei teisingai sudėliosime logistinius procesus. Priklausomai nuo krovinio kiekio parinksime optimaliausią transporto priemonė bei maršrutą. Krovinius vežant mikroautobusais, ar automobiliais su keltuvais, tranzito laikas bus greitesnis, bet transportavimo kaina didesnė. Krovinius vežant pilnomis puspriekabėmis, transportavimo/pristatymo laikas ilgėja, tačiau mažėja transportavimo kaina. Krovinius vežant konteineriais, transportavimo laikas yra pats ilgiausias, tačiau kaina bus pati žemiausia.

Krovinių konsolidacija bei sandėliavimas sandėliuose

Konsoliduojant dalinius krovinius konsolidacijos sandėliuose, optimizuojamas transportavimo procesas, nes optimaliai išnaudojamas transporto priemonės tūris bei svoris. Vežant krovinius tokiu būdu nežymiai padidėja transporto laikas. Vienas iš tokio transporto privalumų – galimybė sandėliuoti krovinius tarpiniuose sandėliuose, jei negalite priimti krovinių jiems atvykus. Pristatymo terminą galime nukelti praktiškai neribotam dienų skaičiui.

Pilnos muitinės procedūros

Atliekame visas reikalingas muitinės procedūras asmenims keičiantiems savo gyvenamąją vietą. Jungtinėje karalystėje bus reikalinga suforminti asmeninių daiktų eksporto procedūrą. Apie importo procedūras Lietuvoje daugiau informacijos galite gauti LR muitinės puslapyje paspaudus ČIA.

Baldų bei buitinės technikos išrinkimas, krova, pervežimas bei montavimas

Operuojame įvairiomis transporto priemonėmis kurios yra pilnai paruoštos pervežti baldus, buotinę technika bei elektroniką. Automobiliai yra specialiai paruosti saugiai transportuoti krovinius. Juose yra įrengtos vietos diržų tvirtinimui, o tai leidžia įvairių formų ir dydžių baldams būti tinkamai sutvirtintiems. Esant pageidavimui galėsime išrinkti ar surinkti baldus bei buitinę techniką.

Negabaritinių bei sunkiasvorių daiktų pervežimas bei krova

Organizuojame negabaritinių bei sunkiasvorių daiktų pervežimą bei krovą iš/į transporto priemones. Prikeikus pervežti pianiną ar seifą būtinai praneškite UAB Onzė komandai apie tai. To prašome dėl to, kad sunkiems ir negabaritiniams kroviniams krauti parastai neužtenka 2 krovėjų.

Perkraustymo paslaugos maršrutu Jungtinė Karalystė – Lietuva kokybiniai standartai

Perkraustymo paslaugos maršrutu Jungtinė Karalystė – Lietuva taikomi aukšti kokybiniai reikalavimai, todėl esame įsitikinę, kad jus būsite visiškai patenkinti suteikta paslauga. Taupykite savo laiką ir susiekite su UAB Onzė logistikos ekspertais jau šiandien.

Perkraustymo bei pakavimo paslaugos Jungtinė Karalystė – Lietuva kokybiniai reikalvimai

UAB Onzė kelia labai aukštus kokybinius reiklavimus šiai paslaugai, todėl galite būti tikri, kad gausite auksčiausios kokybės paslaugą bei aptarnavimą tiek Lietuvoje tiek ir Jungtinėje karalystėje. Taupykite savo laiką ir pinigus ir jau ŠIANDIEN susiekite su UAB Onzė profesonalų komanda!