Konteinerio ir krovinio apsauga nuo drėgmės (drėgmės absorbentas)

Konteinerio ir krovinio apsauga nuo drėgmės (drėgmės absorbentas) – pirmoji pagalba kroviniams, jautriems drėgmei. Visgi, drėgmės sukelti krovinio pažeidimai, tai viena iš aktualiausių problemų transportuojant krovinius, jautrius drėgmės padarytai žalai – susidaro pelėsis, korozija, rūdys, sudrėgsta dėžės tampa neatsparios krovai, bei nusilupa etiketės. Taipogi, nekondicinio krovinio pristatymas gavėjui, gali baigtis ir rimta pretenzija ir finansiniais nuostoliais, tiek ir sugadintais tiek visiškai nutrauktais dalykiniais santykiais. Visada galima krovinį papildomai apdrausti ir sumažinti finansinę riziką, tačiau jokia draudimo kompanija nedraudžia santykių su klientu.

Kondensacijos procesas

Visi esame matę kaip karštą vasaros dieną iš šaldytuvo ištrauktas šaltas gėrimas kaip mat aprasoja, ant jo ima kauptis drėgmė. Šis procesas vadinamas kondensacija. Kuo temperatūrų skirtumas tarp didesnis – tuo greičiau vyksta procesas. Lygiai taip pat ir transporto priemonė ar konteineris ir jame esančios prekės ar medžiagos įkaista nuo saulės kaitros ir atvėsta nuo nakties vėsumos. Tai leidžia transporto priemonėje susidaryti kondensatui. Kroviniai konteineriais keliauja daug ilgiau nei žemės transportu, todėl galimybė ir rizika, kad kondensatas susidarys ir pažeis krovinį, išauga. Žinoma, ši rizika atsiranda tik transportuojant vasarą, arba į kraštus, kuriuose vasara yra visada.

Absorbento naudojimas

Konteinerio ir krovinio apsauga nuo drėgmės (drėgmės absorbentas) naudojamas tiek gabenant krovinius jūra, oru tiek ir žemės transportu. Jis apsaugo kavą, arbatą, kakavos pupeles, cukrų, prieskonius, plieną, gėles, bulvių sėklas, aliuminį ir daugelį kitų produktų nuo drėgmės. Dažnai naudojamas ir transportuojant naudotus automobilius konteineriuose, kad salone nesudarytu pelėsis transportavimo metu.

naudojimas konteineriuose

Transportuojant grūdines kultūras konteineriuose, pradžioje pakabinami silicagelio maišeliai, ir tik tada instaliuojamas įdėklas į konteinerį. Rekomenduojama instaliuoti 12 maišelių į vieną 20′ pėdų konteinerį, tačiau kliento pageidavimu kabiname ir mažiau- 8 ar 6. Nerekomenduojame dėti mažiau nei 6, nes drėgmės surinkimas bus neefektyvus.

Absorbentas yra aplinkai nekenksmingas ir visiškai saugus – jį galima utilizuoti kaip įprastas atliekas. Tai ekologiška ir efektyvi apsauga nuo drėgmės.

Dėl rekomendacijų, kainos ir papildomos informacijos, susisiekite su mumis.