IBC konteineriai

Pramoniniai pakartotinai naudojami konteineriai

Konteineris biriems produktams (IBC), pramoninėje pakartotinai naudojama talpykla, kuri naudojama biriems produktams ir milteliams laikyti bei transportuoti. Šiandien naudojami trys plačiai populiariausi IBC tipai, kurie klasifikuojami pagal standų, sulankstomą ir lankstų tipą.

 Dvi labiausiai paplitusių standaus IBC talpyklų tūris yra 275 galonų ir 330 galonų.

Naudojimo būdai

IBC yra naudojami transportuoti ir saugoti:

  • Chemikalus
  • Įvairius tirpiklius
  • Farmacijos produktus
  • Skysčius
  • Maisto ingredientus
  • Smėlį
  • Grūdus

Iš ko pagaminti IBC?

Tai priklauso nuo daugelio veiksnių, įskaitant ir tai, ar IBC bus pakartotinai naudojamas, ar reikalingas ilgaamžiškumas bei įvairūs teisiniai reikalavimai.

Kubo formos standiesiems IBC’S vidiniai konteineriai dažnai yra pagaminti iš plastiko, tokio kaip polietilenas arba didelio tankio polietilenas (HDPE). Tvirtas išorinis konteineris arba paprastai sakant narvas, paprastai pagamintas iš cinkuoto vamzdinio plieno arba geležies.

Sulankstomos IBC nesudaro standaus išorinio narvelio ir yra pagamintos iš labai patvaraus plastiko, kuris tuščias sudedamas į vidų.

Lankstūs IBC arba didmeninės paskirties maišeliai pagaminti iš įvairių sunkiųjų medžiagų, tokių kaip austi polipropilenai ar polietilenas.

Birių konteinerių privalumai

Tai ekonomiškas būdas saugiai perkelti įvairius produktus iš A taško į B punktą. Talpykloje yra įmontuotas čiaupas – vožtuvas, kuriame galima pritvirtinti žarną, kad būtų lengviau perkelti turinį į mažesnes talpyklas. Tai svarbu, kai reikia užtikrinti tam tikras pakuotes ir teisinius reikalavimus vietoje. Kubo formos standieji IBC gali būti sukrauti vienas ant kito, siekiant optimaliai naudoti erdvę gabenimo ir laikymo metu. Tiek sulankstomi, tiek lankstūs IBC naudoja dar mažiau vietos, kai yra ištuštinamos ir važiuoja atgal tuščios. IBC talpos yra naudingesnės ir talpesnės nei apvalios talpos, nes užima mažesnį plotą.