RO-RO krovinių gabenimas

RO-RO krovinių gabenimas tai UAB Onzė aistra ir specializacija. Pavadinimas RO-RO yra angliško termino Roll-On Roll-Off santrumpa. Šis transportavimo būdas skirtas kroviniams, kurie turi ratus arba yra pritvirtinti prie platformų su ratais, transportuoti. Dažniausiai RO-RO tipo laivais gabenami automobiliai, žemės ūkio ar kalnakasybos technika bei geležinkelio vagonai ar negabaritiniai kroviniai.

Keltai

Tokios transporto priemonės kaip keltai turi integruotus vežamų transporto priemonių iškrovimo uoste mechanizmus, tačiau didesni laivai, tokie kaip autovežiai, naudojasi uosto infrastruktūra ir neturi galimybės iškrauti krovinio savarankiškai. Ro-ro laivų paskirtis – transporto priemonių gabenimas vandeniu, kai transportavimas žeme ar oru dėl ekonominių ar geografinių sąlygų neturi prasmės. Autovežiai – tolimesniais maršrutais transporto priemones gabenantys laivai – turi dengtą denį ir pasižymi dideliu aukščiu. Juose taip pat yra daug skirtingo auksčio denių, kuriuose galima krauti skirtingo auksčio krovinius.

RORO Lietuvoje ir užsienyje

RO-RO kroviniu gabenimas labai populiarus pasaulyje ir gal kiek mažiau populiarus Lietuvoje. Gal dėl to, kad neturime autotransporto priemonių gamybos pramonės. Artimiausi gamintojai yra Baltarusijoje ir Rusijoje, tačiau technika tranzitu per Lietuvą važiuoja retai ir nedideliais kiekiais. Vokietijos automobilių pramones gigantai automobilius ir Lietuvą pristato sausuma, nes didelio automobilių srauto nėra.

RO-RO krovinių Pristatymas sausuma ir frachtavimas jūra

Organizuojame RO-RO krovinių pristatymą į Europos uostus (Antverpenas, Amsterdamas, Rotterdamas, Bremerhavenas, Hamburgas, Zeebruge), į kuriuos atplaukia okeaniniai RO-RO laivai. Organizuojame krovinio pakrovimą į laivą bei pilną krovinio dokumentaciją. Frachtuojame tiek pavienes transporto priemones, tiek pilnus RO-RO laivus į pageidaujamus iškrovos uostus. Sujungiame skirtingų laivybos linijų servisus o Jums pateikiame vieną transportavimo grafiką bei maršrutą. Mes pasirūpinsime Jūsų krovinio saugiu bei savailaikiu atvykimu į pakrovos ar iškrovos uostą. Patikėkite krovinio transportavimą profesionalams!

Negabaritiniai kroviniai ant MAFI treilerio

Viena iš UAB Onzė veiklos sričiųnegabaritinių krovinių gabenimas RO-RO laivais. Organizuojame krovinio pristatymą iki pakrovos uosto arba krovinio pristatymą po iškrovos į paskirties vietą.  Atliekame krovos bei tvirtinimo paslaugas pakrovos ar iškrovos uoste. Jei reikia pasirūpiname MAFI “cargotreiler”iu iš anksto, kad atvykęs krovinys iš anksto galėtų būti pakrautas ir užtvirtintas iki laivo atvykimo.

teikiamos PASLAUGOS:

  • RO-RO technikos pristatymas į pakrovos uostą;
  • Negabaritinių krovinių transportavimas;
  • RO-RO krovinių pakrova bei tvirtinimas;
  • Laivo arba krovinio frachtavimas į pasirinktą uostą;
  • Krovos bei tvirtinimo schemos;
  • Pilna dokumentacija viso transportavimo metu;

Vežate RO-RO krovinius? Paskambinkite mums ir gaukite konkurencingą pasiūlymą!