SAULĖS ELEKTRINIŲ TRANSPORTAVIMAS

Saulės elektrinių transportavimas labiausiai populiarėja dėl aukštos elektros kainos rinkoje. Elektros iš atsinaujinančių energijos išteklių rėmimas iš Europos sąjungos lėšų įneša pokyčių ir į Lietuvos energetiką. Saulės parkų statyba šio metu yra pakilime. Didžiausi saulės panelių gamintojai yra Kinijoje, todėl organizuojame konteinrių transportavimą su saulės panelėmis iš pagrindinių Kinijos uostų. Palečių kiekis konteineryje priklauso nuo saulės panelių išmatavimų. Paskutiniu metu vežamuose konteineriuose pakraunama 17 – 18 palečių. Krovinio svoris konteineryje svyruoja nuo 20 iki 26 tonų.

Konteinerius su saulės elektrinėmis atvežime nuo siuntėjo durų iki gavėjo, sandėlio ar saulės parko instaliacinės aikštelės.

RĖMŲ VEŽIMAS

Prireikus atvežti montavimui skirtus rėmus, suroganizuosime savalaikį rėmų transportavimą autotransportu tiek į sandėlius tiek į instaliacijos vietą.

SAULĖS ELEKTRINIŲ KROVA IR SANDĖLIAVIMAS

Organizuojame visų išmatavimų saulės panelių krovą ir sandėliavimą Klaipėdoje. Juk logistikos procese nutinka visko, tad kartais priereikia saulės modulius iškrauti iš konteinerio, organizuoti sandėliavimą sandėlyje ir po to pakrauti krovinį į tentus. Tai daroma dėl to kad iškrovimo vietoje nėra rampos arba saulės panelių atvykimo laikas nestampa su parko inataliacijos darbų laiku.

SAULĖS ELEKTRINIŲ TRANSPORTAVIMAS SAUSUMOS TRANSPORTU

UAB Onzė komanda organizuoja saulės panelių pristatymus į saulės parkus pagal tiksliai numatytą grafiką. Krovinius vežame tiek konteineriais tiek tentais.

ATLIEKAME TOKIAS PAPILDOMAS PASLAUGAS SAULĖS ELEKTRINĖMS

  • survėjerio paslaugos;
  • muitinės tarpininko paslaugos;

Planuojate vežti saulės jėgaines ar statyti saulės elektrinių parką – pasikonsultuokite su UAB Onzė specialistais dar šiandien.