UAB Onzė teikiama paslauga – skubus krovinių ir siuntų pristatymas Lietuvije ir Europoje – susiformavo iš mūsų klientų poreikio. Dalis esamų klientų tiesiog reiklavo labai greito prekių pristatymo ir už greitį buvo pasiruošę mokėti daugiau. Nes reikia, ir reikia dabar!

Todėl organizuojame krovinių, siuntų gabenimą iš Lietuvos į reikiamą užsienio šalį. Išvykstame iškart suderinus sąlygas, pakrovimo ir iškrovimo datas bei laiką. Krovinius paimame iš bet kurios Lietuvos vietos. Krovinius pristatome į bet kurią Europos vietą.

Kroviniai kuriuos vežame

Transportuojame įvairias siuntas, buitinę techniką, statybines medžiagas, motociklus, baldus ir kitus smulkius bei negabaritinius krovinius. Transporto priemonių parką sudaro tentiniai ir kietašoniai mikroautobusai. Patogus transporto priemonių pakrovimas galimas tiek per galą, tiek per šoną.

Labai greitas (EXPRESS) krovinių pristatymas

Labai greitas (express) krovinių pristatymas mikroautobusais organizuojamas tiek vienu tiek dviem vairuotojais. Krovinius gabename tiek po Lietuvą tiek ir į kitas Europos valstybes (tarptautiniai bei vietiniai smulkių krovinių pervežimai).

Vairuotojų poilsis

Organizuodami logistikos procesus ir darbus laikomės visų ES reglameto 561/2006 nuostatų. Daugiau apie vairuotojų poilsį galite paskaityti čia.

Teikiamos paslaugos:

Saugumas

Visi važami kroviniai yra apdrausti CMR draudimu, o visi mūsų vežėjai turi būti apsidraudę ir civilnės atskomybės draudimu.

Taupykite savo laiką. Susiekite su UAB Onzė sausumos krovinių skyriais darbuotojais dėl skubaus jūsų krovinio pristatymo Lietuvoje ir Europoje jau šiandien.