Skystų krovinių gabenimas

Skystų krovinių gabenimas labai atsakingas bei daug specifinių žinių bei patirties reikalaujantis procesas. Skystiems ir nepakuotiems krovininiams gabenti yra naudojamos specialios transporto priemonės. Prireikus vežti jūros transportu, yra galimybė transportuoti tanklaiviais, tank konteineriais arba konteineriais su instaliuotas fleksi tankais. Jei krovinį reikia vežti sausumos transportu, galima vežti automobilinėmis cisternomis, geležinkelinėmis cisternomis, įvairiais tank konteineriais bei fleksi tankais. Vežant sausuma galimi keli transportavimo variantai – tiek geležinkeliu tiek autotransportu

Vežame tokius krovinius:

  • naftos produktai – benzinas, dyzelinas, bei įvairūs tepalai bei alyvos, bitumas.
  • žaliavos maisto – augaliniai aliejai, sirupai, sultys, pienas bei alkoholiniai gerimai
  • cheminės medžiagos.

Žinoma visi kroviniai gali būti vežami pakuoti į kitokia, mažesnę tarą pvz IBC konteinerius arba bačkas. Kad būtu galima vežti pakuotus krovinius siūlome skystų krovinių perpylimo paslaugą Klaipėdos uoste. 

Naftos produktai – benzinas, dyzelinas, bei įvairūs tepalai bei alyvos

Naftos produktų gabenimui jūra yra naudojami specialios paskirties laivai – tankeriai. Prireikus transportuoti įvairias alyvas mažesniais kiekiais, galima naudoti 20’TK ar 23’TK konteinerius. Siekiant supaprastinti ir atpiginti alyvų transportavimo procesą, krovinį vešime 20’DC konteineryje su instaliuotu fleksi tanku. Kadangi prekiaujame įvairių išmatavimų ir talpų fleksi tankais, klientui siūlome visą paslaugų paketą. Jei reikės krovinį atvešime sausumos transportu – autocisternomis. Prireikus atgabenti krovinį kad ir iš Rusijos platybių, vešime geležinkelių transportu – 2 X 20’TK ant vienos universalios platformos arba geležinkeline cisterna.

Bitumo vežimas

Vienas iš specifinių krovinių yra bitumas. Jo vežimas ypatingas tuo, kad karštas krovinys yra skystos būsenos, o atvėsęs – krovinys tampa kietas. Bitumui pervežti naudojami specialios transporto priemones, pritaikytos atlaikyti temperatūras iki 250 °C. Vežti sausuma naudojamos puspriekabės, o jūros transportu specialūs konteineriai.

Žaliavos maisto pramonei

Žaliavos maisto pramonei tai skysti produktai, kurie patys ar kaip priedai yra naudojami maisto pramonėje. Tai gali būti pienas ir kiti skysti pieno produktai, įvairių uogų ir vaisių sultys ar sirupai, įvairių rūšių rafinuotas aliejus, actas, alkoholiniai gėrimai (vynas, alus, brendis, degtinė, sidras ir kita). Kadangi turime sukaupę patirties skystų krovinių gabenime, žinome laikymo bei gabenimo reikalavimus, reglamentuojančius teisės aktus bei griežtas higienos normas.

Žaliavas maisto pramonei gabename visais transporto tipais – jūros, geležinkelių, autotransporto bei oro.

Akcizinis sandėlis Klaipėdoje bei Rygoje

Jei gabenate akcizines prekes – mes prekes ne tik atvešime, bet ir sandėliuosime, perkrausime ar suklijuosime banderoles.

Susidomėjote? Priklausomai nuo gabenamo skystojo krovinio, parinksime tinkamiausią transportavimo variantą ir, laikydamiesi susitarto termino, saugiai nugabensime į Jūsų nurodytą vietą. Susisiekite šiandien.