Mobili įranga grūdų krovai į jūrinius konteinerius sukurta patogiam bei greitam gūdų pakrovimui į jūrinius 20′ pėdų konteinerius. Šį mobilų įrangos paketą pristatysime į bet kurią vietą, ir tai suteiks daugiau lankstumo ir privalumų lyginant su krova į konteinerius uoste. Įrangos paketą sudaro:

  • krovos įranga, tvirtinama ant konteinerio (našumas apie 15 min. / konteineris)*;
  • auto krautuvas su operatoriumi įrangos uždėjimui/nuėmimui,
  • mikroautobusas su visomis reikiamomis priemonėmis bei medžiagomis (pertvaromis arba įdėklais (lineriais) ir mediniais tašais lainerio atramai, konteinerio valymo bei paruošimo įranga);
  • operatorius,

Taip atrodo mobili įranga grūdų krovai į jūrinius konteinerius.

Mobili įranga grūdų krovai į jūrinius konteinerius
Mobili įranga grūdų krovai į jūrinius konteinerius

* Įrangai reikalingas grūdų padavimas iš viršaus

Įrangos veikimo principas

Įrangos sklandžiam veikimui reikalinga išlaikyti nurodytus matmenis.

Grūdų padavimo schema

Taip pasiekiamas norimas grūdo greitis ir sklandžiai kraunamas konteineris. Esant mažesniam aukščiui įrenginys veiks, tačiau konteinerio krova truks ilgiau.

Standartinės konteinerinės šasi aukštis yra 1,1-1,2 metro, o 20′ pėdų konteinerio išorinis aukštis 2,6 metro. Tai grūdai turėtu pradėti kristi iš maždaug 4,8 metro aukščio.

Įrangos veiklai reikalinga trijų fazių 380-430 voltų įtampa, o bendras įrangos galingumas 11 kW. Įrenginio veikimo principas paprastas. Įrenginys naudoja diržą, kuris yra palaikomas dviejų ritinėlių ir sukasi dideliu greičiu. Kraunamoji medžiaga patenka ant diržo, pagreitėja ir yra išmetama iš krautuvo į konteinerį.

Veikimo principas

Sumontuoto įrenginio išmatavimai

Įrenginio išmatavimai bei tvirtinimas ant konteinerio nurodyti žemiau.

Sumontuoto įrenginio išmatavimai

Naudojamas įdėklas

Tokį specialų įdėklą (linerį) naudosime krovinio pakrovai. Asortimente turime tiek polipropileninių, tiek laminuotų polipropileninių įdėklų.

Linerio išmatavimai

Krovos proceso metu įrenginys pripildomas oro, ir tai padeda kroviniui lengvai pasiekti tolimiausias konteinerio vietas. Tuo pačiu pripūstas konteinerio įdėklas amortizuoja grūdinės kultūros smūgius. Kraunami grudai nesitrenkia tiesiogiai į metalą ir tai ženkliai sumažina skilimų skaičių krovos metu.

Papildomos paslaugos

Kartu su krova pasiūlysime ir jūrinį frachtą, sausumos transporto paslaugas, atliksime survejerio ar fumigavimo paslaugas. Jums pageidaujant suforminsime eksporto deklaraciją, išimsime fitosanitarinį ar kilmės sertifikatą.

Jei Jus sudomino mobili įranga grūdų krovai į jūrinius konteinerius bei galimybė greitai krauti konteinerius savo kieme ar elevatoriuje – būtinai susiekite su mumis dar šiandien. Pirkite visas paslaugas iš vienų rankų. Tai patogu.