Dalinių krovinių pervežimas LTL

Tarp UAB ONZĖ  klientų itin populiari paslauga – dalinių krovinių pervežimas LTL. Paslaugas teikiame Baltijos šalių, NVS bei Europos teritorijose.

Dalinių krovinių pervežimas LTL – patogus mažų krovinių pervežimo būdas, kai autotransportas būna užpildytas dviejų ir daugiau klientų prekėmis. Šis transportavimo būdas yra ypač efektingas, kai reikia reguliariai gabenti nedideles partijas prekių. Ši praktika vis labiau populiarėja, nes nereikia sandėliuoti didelius prekių kiekius. Taip yra taupomi ne tik sandėliavimo kaštai bet ir būna reikalingos mažesnės apyvartinės lėšos.

UAB Onzė darbuotojai naudoja kelis dalinių krovinių transportavimo būdus.

Per konsolidacijos sandėlius

Kliento nurodytu adresu paimame krovinį ir jį nugabename į teritorinį šalies sandėlį, iš kurio jį pervežame į centrinį tos šalies sandėlį. Jame krovinys yra sukomplektuojamas su kitais į kliento nurodytą šalį vežamais kroviniais ir išsiunčiamas į tos šalies centrinį sandėlį. Iš čia krovinys kelionės tikslą pasiekia vidutiniškai per 24 valandas.

Be konsolidacijos sandėlio

Kliento nurodytu adresu paimame krovinį ir kartu su toje šalyje surinktais kitais daliniais kroviniais gabename jį tiesiogiai į pristatymo šalį. Dažniausiai ta pati transporto priemone atlieka ir pristatymo paslaugą gavėjui.

Tarptautiniai dalinių krovinių gabenimai Europoje

Renkame dalinius krovinius Anglijoje, Ispanijoje, Italijoje, Austrijoje, Vokietijoje, Beneliukso, Pabaltijo šalyse bei Skandinavijoje. Dirbame ir su NVS šalimis, tačiau dėl ilgo užmuitinimo/išmitinimo tai nėra populiariausioji mūsų kryptis. Daugiausia į/iš NVS vežame pilnus krovinius – FTL.

Preliminarus tranzito laikas pagal šalis nuo / iki Lietuvos

  • Anglija, Ispanija, Italija, Austrija,– 5-6 dienos.
  • Beniliukso šalys 4-5 dienos.
  • Pabaltijo šalys- 1-2 dienos.
  • Skandinavijos šalys- 4-5 dienos.
  • NVS šalys- 3-10 dienos.

Turite reguliarius dalinių krovinių srautus? Susisekite su mūsų specialistais ir gaukite patrauklų pasiūlymą jau šiandien. Taupyk savo savo laiką bei visus su kroviniu susiejusius rūpesčius patikėk mums.