Dalinių krovinių gabenimas (LCL)

Dalinių krovinių gabenimas (LCL) tampa svarbia krovinių transporto šaka, kadangi klientui svarbi ne tik transportavimo kaina ar transportavimo kokybė bet ir transportavimo kiekis ir greitis. Todėl pasikeitė krovinių gabenimo būdai ir struktūra. Klientai neinvestuoja į didelius sandėlius, kuriuose būtų reikalinga sukaupti didelius įvairių prekių kiekius. Klientai renkasi dažnai papildyti sandėlius mažais prekių kiekiais ir to pasėkoje labai išpopuliarėjo transporto užsakymai mažesnio dydžio kroviniams. Šiai dienai dalinių krovinių gabenimo paslauga tapo labai paklausi. Tai leidžia neinvestuojant didelių sumų papildyti sandėlius trūkstamais kroviniais.

Jūrų transportas daliniais konteineriais (LCL) –  tai transporto rūšis, kuri skirta pervežti krovinius, kurie pagal savo tūrį ar svorį neužpildo pilno 20 ar 40 pėdų konteinerio. Krovinių gabenimas daliniu būdu turi kelis privalumų lyginant su pilnai pakrautu kroviniu FCL:

  • Transportavimo kaina dalinama į kelias dalis, kuri priklauso nuo siunčiamų prekių užimamos vietos konteineryje.
  • Kaina priklauso ne tik nuo tūrio tačiau ir nuo svorio. 1m3 >1000kg taikomas papildomas mokestis (LCL krovinio tankio mokestis)
  • Jums nebūtina laukti kol surinksite pilną konteinerį prekių
  • Dalinius krovinius galima atsisiūsti iš viso pasaulio
  • Vežant geležinkelių transportu krovinys atkeliauja tris kartus greičiau nei jūros transportu

Užsakytos prekės, renkamos su kitais kroviniais, kol pasiekiamas reikiamas svoris ar tūris. Prekes pakraunamos transportavimui į konteinerį kuris toliau transportuojamas jūra arba geležinkelių transportu. Kai prekės pasiekia paskirties uostą ar terminalą, yra išrūšiuojamos ir  paskirstomas kiekvienam klientui atskirai.

Dalinių krovinių gabenimui reikia pakavimo priemonių ar palečių? Pažiūrėkite čia.