Šaldytų produktų pervežimai

UAB ONZE siūlo pervežti jūsų šaldytus ar temperatūrinio rėžimo reikalaujančius produktus greitai ir patikimai. Dažniausiai yra vežami vaisiai, daržovės ir visi kiti greitai gendantys produktai. Vežame pilnus bei dalinius krovinius Lietuvoje, Europos Sąjungoje nei NVS šalyse.

Šaldymo konteineriai skirstomi: dviejų kamerų šaldytuvus, kai vienu metu galima išlaikyti pliusinę ar minusinę temperatūrą ir į šaldymo konteinerį su refrižeratoriumi. Temperatūriniame konteineryje galima išlaikyti temperatūrą nuo -65 ° C iki 40 ° C.

Sėkmingas pervežimas priklauso nuo vežimo instrukcijų suderinimo,. Jei šios instrukcijos yra neužbaigtos, prieštaringos ar netinkamos, gali atsirasti problemų. Siuntėjas, gali prarasti krovinį, vežėjas lieka atsakingas už sugadintą krovinį. Todėl, mes esame tam, kad viskas būtų suderinta ir sutvarkyta iš anksto ir Jums nereikėtų dėl nieko jaudintis. Susisiekite su mumis!

Transporto tipai

  • autošaldytuvai iki 92 m3 (33 euro paletės);
  • autotraukiniais šaldytuvais iki 120 m3 (37 euro paletės). Skirtingi temperatūros režimai kiekvienoje priekaboje
  • autošaldytuvais, su dviejų skirtingų temperatūrų režimo kameromis vienoje puspriekabėje. Iki 92 m3 (33 euro paletės);
  • autošaldytuvais, su dviejų skirtingų temperatūrų režimo kameromis vienoje puspriekabėje. Iki 92 m3 (33 euro paletės).

Domina papildoma įranga šaldymui. Galime pasiūlyti generatorius padedančius palaikyti nekintančią temperatūra. Skaityti čia.