Krovos paslaugos Klaipėdos uoste

Krovos paslaugos Klaipėdos uoste – tai laivų, jūrinių konteinerių, vagonų bei autotransporto pakrovimo bei iškrovimo organizavimas. Ši veiklą organizuojame kiekvieną dieną. Darbus vykdome ne tik darbo dienomis bet ir savaitgaliais. Mums svarbiausias Jūsų krovinys ir jo saugus sandėliavimas, bei krova uoste.

Vagonų pakrovimas bei iškrovimas

Organizuojame vagonų padavimą iš Draugystės ar Klaipėdos stoties į krovinių terminalus. Organizuojame visų reikiamų dokumentų forminimą. Pakrauname ir iškrauname biralinius, dengtus vagonus, pusvagonius bei konteinerines platformas. Krauname birius, pakuotus, sunkiasvorius bei negabaritinius krovinius.

Laivų pakrovimas bei iškrovimas

Organizuojame laivų pakrovą bei iškrovą. Krauname sausakrūvius, RO-RO, konteinerinius, tanklaivius bei baržas. Agentuojame visų tipų laivus Klaipėdoje.

Modulinių namų transportavimas laivais, krova bei vežimas autotransportu

 Konteinerių pakrovimas bei iškrovimas 

Organizuojame krovinių pakrovimą ir iškrovimą į/iš jūrinių konteinerių. Krauname birius, paletuotus, paketuotus, šaldytus, birius ir skystus krovinius. Vykdome konteinerių svėrimą, valymą, remontą.

Irengimų pakrovimas į konteinerį

Sunkiasvorių ir negabaritinių krovinių krova

Organizuojame negabaritinių krovinių krovos paslaugas uostuose, krovinių tvirtinimą bei atitvirtinimą.

Pramoginių ar žvejybinių laivų, valčių, katerių, jachtų, katamaranų frachtavimas jūra bei transportavimas sausuma

Autotransporto pakrovimas bei iškrovimas

 Organizuojame krovinių pakrovimą ir iškrovimą į/iš autotransporto. Krauname birius, paletuotus, paketuotus, šaldytus ir skystus krovinius.

Grūdų krova

Organizuojame visus pilnus procesus, krovinio atvežimą savivarčiais, kokybės bei kiekio nustatymą ,konteinerių atrinkimą bei paruošimą (linerio arba pertvaros instaliavimą), krovos organizavimą, svorio kontrolę, fumigaciją, jurinį frachtą bei pilną dokumentaciją. Juk kartais pasirašomi nedideli grūdų ar kitų grūdinių kultūrų pardavimo kontraktai ar atlekiami “washout’ai” ir siųsti grūdus laivinėmis partijomis nėra patogu bei ekonomiškai naudinga.

Krovinių pakavimas ir fasavimas

Fasuojame birius krovinius į maišus, didmaišius, konteinerius su įdėklu. Skystus krovinius krauname į IBC, tank konteinerius, fleksi tankus ar cisternas.

fasavimas

Krovinių sandėliavimas Klaipėdos uoste

Sandėliuojame krovinius muitines sandėlyje ir atliekame visas reikiamas muitinės procedūras. Nemokamas sandėliavimas uoste iki 30 dienų. Ilgesni nemokamo sandėliavimo terminai galimi įsipareigojus perkrauti didelį krovinio kiekį.

Jei reikalingos krovos paslaugos Klaipėdos uoste – patikėkite tai mums!