Pilnų krovinių gabenimas FTL

Pilnų krovinių gabenimas FTL tai pilnų puspriekabių pervežimas sausuma. Tai ne tik patogu ir greita, tačiau ir ekonomiškai naudinga.

Pilni kroviniai (FTL)  užima ne mažiau nei 70% transporto talpos. Transportavimas vykdomas nuo prekių pakrovimo iki iškrovimo, o tai nereikalauja papildomų sandėliavimo paslaugų. Tuo būdu galima sutrumpinti gabenimo laiką bei sumažinti transportavimo kaištus. Mes jums suteikiame operatyvias ir kokybiškas tarptautinių krovinių pervežimo ir logistikos paslaugas, pristatydami krovinius “nuo durų iki durų”. Gabename didelių bei mažų gabaritų krovinius bei nebijome prisiimti įsipareigojimų.

Vietiniai pervežimai tiek Lietuvoje tiek Europoje

Dirbame krovinių vežimo rinkoje ne vienerius metus, todėl išmokome ne tik krovinių pervežimo Lietuvos teritorijoje ar iš vienos Europos valstybės į kitą, bet ir jų transportavimas šalies viduje. Ši sritis mums taip pat labai svarbi, o vietiniai (kabotažiniai) pervežimai gali būti atliekami Belgijos, Prancūzijos Olandijos ar Vokietijos ir kitos šalies viduje.

Tarptautiniai gabenimai Europoje

Europos šalys iš kurių/į kurias vykdome gabenimus: Vokietija, Italija, Prancūzija, Anglija, Belgija, Olandija, Danija, Austrija, Čekija, Vengrija, Lenkija, Slovakija, Lietuva, Latvija, Estija, Norvegija, Suomija, Švedija.

Tarptautiniai gabenimai NVS atliekant muitinės procedūras

NVS šalys iš kurių/į kurias vykdome gabenimus: Rusija, Baltarusija, Ukraina, Kazachstanas, Uzbekistanas

Transporto priemonės

Pilnam krovinio nugabenimui parenkame reikiamą puspriekabę pagal krovinio kieki. Klientams krovinius vežame tokiomis puspriekabėmis.

Tentinė≤ 92 cbmiki 34 Eur palečių
Jumbo≤ 125 cbmiki 38 Eur palečių
„Mega“≤ 105 cbmiki 34 Eur palečių
Kietašonė≤ 92 cbmiki 34 Eur palečių
Šaldytuvas≤ 86 cbmiki 34 Eur palečių
Konteinerine platforma 2 x 20′ konteineris arba 1x 40′ konteineris
Autocisterna≤ 26000-33000 liki 20-25 tonų

Mūsų tinklalapyje taip pat galite rasti naudingos informacijos kiek palečių talpina skirtingos transporto priemonės.

Maksimalus svoris pilniems kroviniams gabenant kelių transportu Europoje yra 24 tonos, o Rusijoje ir kitose NVS šalyse – 22 tonos.

Dėl konkretaus gabenimo susisiekite su mūsų specialistais dabar pat!