Veterinarijos sertifikatas eksportui bei veterinarinis įvežimo dokumentas

Veterinarijos sertifikatas eksportui bei veterinarinis įvežimo dokumentas yra išduodamas teritorinės valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) arba pasienio veterinarijos posto (PVP), kurio veiklos teritorijoje yra gaminami arba saugomi gyvūniniai produktai, laikomi gyvūnai. Veterinarijos sertifikatas eksportui bei veterinarinis įvežimo dokumentas išduodamas krovinį patikrinus įgaliotam valstybiniam veterinarijos gydytojui. Veterinarijos sertifikatai eksportui išduodami į trečiąsias šalis eksportuojamiems, perkraunamiems arba pirminis veterinarijos sertifikatas, kai vežama į kitą  ES šalį narę, su tikslu iš kitos ES šalies narės eksportuoti į Eurazijos ekonominę sąjungą (kaip numatyta susitarimu ar memorandumu) gyvūnams, gyvūniniams produktams, pašarams ir kitoms Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos kontroliuojamoms prekėms. Eksportuojant gyvūnus, papildomai yra išduodamas ir Vidaus prekybos sertifikatas.

Veterinarinis įvežimo dokumentas (VID) išduodamas atlikus gyvūninių produktų siuntos veterinarinį tikrinimą pasienio veterinarijos poste. Susisieksime su pasienio veterinarijos posto tarnybom ir įforminsime VID jūsų kroviniams. Patikėkite logistikos rūpesčius mums, taupykite savo laiką!

Atstovaujame klientą Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyboje ir pasienio veterinarijos postuose Klaipėdoje. Klaipėdoje yra trys valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos pasienio postai: Malkų įlankos, Molo bei Pilies. Priklausimai kurioje vietoje krovinys kerta Lietuvos valstybės sieną, tame poste ir atliksime reikalingas procedūras.

Susisiekite su mumis