Pramoniniai pakartotinai naudojami konteineriai

Vidutinės talpos konteineriai biriems produktams (IBC’s) – pramoninėje naudojama talpykla skystiems bei biriems produktams laikyti bei transportuoti.. Šiandien naudojami trys plačiai populiariausi IBC tipai – standūs, sulankstomi ir lankstus. Dvi labiausiai paplitusių standaus IBC talpyklų tūris būna 600 litrų ir 1000 litrų. Vidutinės talpos konteineriai biriems produktams gali būti naudojami kelis kartus. Konteineriai yra išplaunami, išdžiovinami ir talpas galima naudoti dar kartą.

Naudojimo būdai

Vidutinės talpos konteineriai biriems produktams yra naudojami transportuoti ir saugoti tokius produktus:

  • Chemikalus
  • Įvairius tirpiklius
  • Farmacijos produktus
  • Skysčius
  • Maisto produktus
  • Smėlį
  • Grūdus

Iš ko pagaminti IBC?

Tai priklauso nuo daugelio veiksnių, įskaitant ir tai, ar IBC bus pakartotinai naudojamas, ar reikalingas ilgaamžiškumas bei įvairūs teisiniai reikalavimai. Kubo formos standieji konteineriai dažnai yra pagaminti iš plastiko, tokio kaip polietilenas arba didelio tankio polietilenas (HDPE). Tvirtas išorinis konteineris arba paprastai sakant narvas, paprastai pagamintas iš cinkuoto vamzdinio plieno arba geležies.

Sulankstomas IBC nesudaro standaus išorinio narvo ir yra pagamintas iš labai patvaraus plastiko, kuris tuščias sudedamas į vidų.

Lankstūs IBC arba didmeninės paskirties maišeliai pagaminti iš įvairių sunkiųjų medžiagų, tokių kaip austi polipropilenai ar polietilenas.

Birių konteinerių privalumai

Tai ekonomiškas būdas saugiai pervežti įvairius produktus iš A taško į tašką B. Talpykloje yra įmontuotas čiaupas – vožtuvas, prie kurio galima pritvirtinti išpylimo žarną, kad būtų lengviau perkelti viduje esantį skystą turinį mažesnes talpyklas. Tai svarbu, kai reikia užtikrinti tam tikras pakuotės reikalavimus. Kubo formos standieji IBC gali būti sukrauti vienas ant kito, siekiant optimaliai naudoti erdvę transportavimo jūra arba sausuma ar sandėliavimo metu. Tiek sulankstomi, tiek lankstūs IBC naudoja dar mažiau vietos, kai krovinys iškraunamas ir vidutinės talpos konteineriai važiuoja atgal tušti. IBC talpos yra naudingesnės ir talpesnės nei apvalios talpos, nes užima mažesnį sandėliavimo plotą.

Prekiaujame naujais ir naudotais IBC konteineriais. Dėl vidutinės talpos konteinerių kainų susiekite su mumis telefonu arba elektroniniu paštu.