Geležinkelių transporto tvirtinimo schemos

Kas yra susidūręs su negabaritinių krovinių transportavimo iššūkiais žino, kad procesas yra sudėtingas, brangus ir imlus laikui. Tačiau pirmas žingsnis kurį reikia padaryti – pasirinkti įmonę, kuri supranta tai, ką daro. O mūsų geležinkelio transporto skyrius turi nemažą patirtį bei žinių bagažą, be kurio neįmanoma sukurti geležinkelių transporto tvirtinimo schemos.

Kas yra reikalinga schemai parengti?

Geležinkelių transporto tvirtinimo schemos yra rengiamos tik gavus visus reikalingus duomenis ir pasirašius užsakymą. Mums reikės duomenų apie krovinio išvykimo bei atvykimo stotis, krovinio gabaritus, svorį, preliminarų transportavimo laiką. Būtina pateikti ir techninius krovinio brėžinius su tvirtinimo bei atramos taškais.

Krovinio matavimas ir tikrinimas

Jai kartai nutiktų taip, kad krovinio gabaritai nėra žinomi, mūsų specialistai gali atvykti į pakrovos vieta (jei ji yra netoli) ir išsimatuoti krovinį, pasidaryti fotografijas. To pagrindu mes suskaičiuosime apkrovas, pateiksime rekomendacijas dėl tvirtinimo vietų, pasirinksime reikalingus geležinkelio riedmenis.

Geležinkelių transporto tvirtinimo schemos
Geležinkelių transporto tvirtinimo schema

Siūlome aukštos kokybės techninių dokumentų rengimo ir koordinavimo paslaugas:

  • Prekių pakrovimo ir tvirtinimo sistemų kūrimas ir koordinavimas
  • Pakrovimo eskizų kūrimas ir koordinavimas;
  • Suderinimas su klientu;
  • Matmenų patikrinimas inspektuojant krovinį;
  • skaičiavimai bei parengiamieji krovos bei tvirtinimo schemos paruošimo darbai;
  • schemų suderinimas su geležinkelių administracijomis;

Aukštos kokybės techninė dokumentacija leidžia jums tinkamai tvirtinti įrenginius geležinkelio vagonuose bei juos transportuoti saugiai.

Geležinkelių transporto tvirtinimo schema

Kiek kainuoja pakrovimo schema?

Geležinkelių transporto tvirtinimo schemos yra griežtai individualios ir priklauso nuo krovinio tipo bei transporto sudėtingumo. Mes gaminamame bet kokio krovinio gabenimo geležinkeliais tvirtinimo schemas bei transportuojame geležinkelių transportu šiuos krovinius:

Geležinkelių transporto tvirtinimo schema

Lietuvos Respublikos susisiekimo ministro įsakymą dėl krovinių krovimo ir tvirtinimo taisyklių patvirtinimo galite rasti čia. Jame rasite visą reikalingą informaciją dėl krovinių tvirtinimo ant geležinkelio platformų. Visgi rekomenduoju taupyti savo laiką ir leisti tai atlikti mums. Pasitikėję UAB Onzė specialistais gausite aukštos kokybės ir patikimą tvirtinimo bei transportavimo schemą. Susiekite su Mūsų specialistais jau dabar.