Kas yra cross trade vežimai?


Cross trade vežimais vadinami vežimai, kai krovinys gabenamas iš kilmės vietos į paskirties vietą ir neįvažiuojant į šalį, kurioje registruotas prekės pardavėjas. Tokie prekybiniai sandoriai dar vadinami kryžminiais.

Kokius cross trade vežimus organizuojame?

UAB Onzė organizuoja cross trade vežimus jūros bei sausumos transportu. Tai populiarėjantis prekių transportavimo būdas nūdienos prekybiniame pasaulyje.

UAB Onzė cross trade vežimų paslaugos


Tarptautinių tinklų pagalba galime gabenti krovinius iš bet kurios pasaulio vietos į bet kurią paskirties vietą. Vietiniai agentai turi patirties ir išsamių vietinių rinkos žinių, reikalingų logistikos veiklai vykdyti atstovaujamose valstybėse. Ir žinoma, jie šneka vietine kalba, todėl bendravimas ir informacijos pateikimas tiek siutėjui tiek užsakovui bus greitas ir sklandus.

Teikiame platų spektrą cross trade krovinių vežimo paslaugų įskaitant dokumentacijos pildymo ir keitimo paslaugas. Vežame krovinius konteineriais, tentais, organizuojeme šaldytų krovinių, negabaritinių krovinių vežimą reikalingais maršrutais.

Kaip viskas vyksta

Įmonė B (tarpininkas) yra operacijos savininkė, kuri yra pirkėjas įmonei A ir pardavėjas įmonei C. Tarpininkas veikia savo vardu ir įsigyja prekes, nes priešingu atveju jis veiktų pagal Tarptautinę komercinio tarpininkavimo sutartį ir neturėtų pareigų apskaičiuoti PVM.

Tokie Cross trade tipai šiuo metu gali būti vykdomi:

Trikampės operacijos ES viduje: tarp Europos Sąjungos šalių.
Mišrios trikampės (už Bendrijos ribų) operacijos: gamintojas arba pirkėjas nepriklauso ES, tačiau likusieji trikampėje užsienio prekybos operacijoje dalyvaujantys asmenys tai daro.
Grynos (už Bendrijos ribų) trikampės operacijos: gamintojas ir pirkėjas nepriklauso ES, tačiau tarpininkavimo įmonė yra ES.


Esame vykdę įvairių prekybos operacijų todėl turime didelę patirtį ir galime pakonsultuoti Jus apie cross trade prekybą. Siūlome tokius prendimu Jums:

Konosamento arba AWB išdavimas
Konkreti kiekvienos rūšies prekių dokumentacija
Dokumentai apie prekių kilmę
Reikalavimai dokumentams, kuriuos turi vykdyti kiekviena šalis
Reikalavimai dokumentacijoje, kai jie naudojami pirkimo operacijose ir akredityvuose
Incoterm salygų naudojimas dviejuose pardavimo sandoriuose


Norite sužinoti daugiau ar pasikalbėti apie Jums iškilusias problemas – sisiekite su UAB Onzė specialistais.