Pilnų konteinerių gabenimas (FCL)

Pilnų konteinerių gabenimas (FCL) – tai krovinių transportavimo būdas, kai prekės supakuojamos į specialią pakuotę – jūrinį konteinerį. Jūriniai konteineriai yra standartizuoti – 20′, 40′ ar 45’pėdų, todėl jų transportavimo metu nėra skirtumo kokio tipo, svorio, išmatavimų ar specifikos yra krovinys. Pilnų konteinerių gabenimas taip pat reiškia, kad visos konteineryje esančios prekės yra nurodytos viename važtaraštyje ir priklauso vienai šaliai. Ir visiškai nesvarbu kiek krovinio pakrauta į konteinerį. Apmokėjimas atliekamas kaip už pilną konteinerį.

Konteinerizacija, kuri globaliai didėja po 3 procentus kasmet, suteikia galimybę prekes nugabenti konteineriu bet kur. Galimas gabenimas iki gavėjo durų arba galima pasiimti nuo siuntėjo durų naudojant tiek jūros tiek auto transportą ar geležinkelį.  Transportuojamų prekių savininkui taip pat aktualu, jog užsakyta produkcija būtų kuo mažiau kartų perkrauta tarpiniuose uostose, o konteineris nebūtų atidarytas iki kol nepasieks pirkėjo.

Konteinerių standartizacija atėjo į pagalbą konteinerizacijai ir  tapo lengviau juos gabenti. Išsivystė multimodalinis prekių keliavimo būdas, kai tą patį konteinerį galima gabenti sausuma, vandens bei geležinkelių transportu. Tai labai išpopuliarino konteinerinius gabenimus ir šiandien tai vienas iš ekonomišliausių krovinių gabenimo būdų.

FCL privalumai:

  • Greitesnis tranzito laikas nei LCL;
  • Greitesnis išmuitinimas,
  • galimybė rinktis konteinerines linijas,
  • galimybė rinktis maršrutą;
  • mažiau krovinio perkrovimų ir pažeidimų;
  • nėra galimybes dingti kroviniui ar jo daliai perkrovimo terminaluose;
  • atskiras plombuojamas konteineris tik jums.

Skysti, birūs produktai, negabaritiniai ar temperatūrinio režimo reikalaujančios prekės taip pat yra gabenamos gabenamos pilnais jūriniais konteineriais.

Dėl pilnų konteinerių gabenimo (FCL) susisiekite su mumis jau šiandien.