Fleksitank skystiems produktams

UAB ONZE siūlo fleksitank skystiems produktams transportuoti bei laikyti.

Fleksitank skystiems produktams – lanksti ir tvirta talpa, pagaminta iš plastiko, kuri įtvirtinama standartiniame 20‘ pėdų jūriniame konteineryje ir po to užpildoma kroviniu. Šios pakuotės privalumai – lankstumas ir lengvas svoris. Fleksi tank konteineriais galima transportuoti nepavojingus skysčius (sultys, vanduo, aliejus, tepalai ir t.t.). Jų talpa nuo 14 000 iki 24 000 litrų. Pagal krovinio tankį parinksime Jums reikalingą ir optimalų fleksi tanką.

Rinkoje egzistuoja kelių tipų fleksi tankai – vienasluoksniai ir daugiasluoksniai. Vienasluoksniai fleksi tankai gaminami iš solidaus storio polietileno plėveles ir gali atlaikyti lavai dideles apkrovas. Jų kaina ženkliai skiriasi nuo daugiasluoksnių fleksi tankų. Daugiasluoksniai fleksi tankai sudaryti iš daug plono polietileno sluoksnių. Jie minkštesni ir lankstesni nei vienasluoksniai fleksi tankai.

Neužpildyti fleksi tank konteineriai lengvai transportuojami nes jie supakuoti dėžėje ir padėti ant paletės. Jei krovinio transportavimą užsakote pas mus, atrenkame tinkamą konteinerį, instaliuojame fleksi tanką jame ir klientui atsiunčiame pilnai paruoštą transporto priemonę. Po krovinio iškrovimo pasirūpiname panaudoto fleksi tanko utilizacija.

Mūsų kompanija gali taip pat pervežti kitokius skystus krovinius tank konteineriuose ar cisternose. Kreipkitės į mus!

Susisiekite su mumis