Modulinių namų transportavimas laivais, krova bei vežimas autotransportu tai įdomus bei pakankamai sudėtingas procesas. Tai reikalauja gan kruopštaus pasiruošimo, atsakingo planavimo, bei nuoseklaus vykdymo. Modulinių namų transportavimo patirtis yra didelis privalumas vykdant tokius atsakingus projektus. Taip galima iš anksto numatyti dalį iškilsiančių sunkumų, ir pasirengti jų išvengti. Būtina atkreipti atkreipti dėmesį net į smulkias detales, kurios dažnai būna kokios tai didesnės problemos pradžia.

Vežimas jūros transportu

Vežimas jūros transportu dažnu atveju yra daug pigesnis transportas nei gabenant sausuma. Tačiau reikalingas nemažas krovinio kiekis kad tai apsimokėtų. Pavienius modulius ar nedidelius modulių kiekius rekomenduojama gabenti sausumos transportu. Priklausomai nuo krovinio kiekio parenkamas laivo dydis. Atsižvelgiama į daug faktorių, tokių kaip modulių dydis, galimybė štabeliuoti triume ar krauti ant denio, tvirtinimo taškai, frachtuojamas pilnas ar dalinis laivas.

Laivu taip pat galima gabenti į labai nutolusius taškus, kur autotransportas ar geležinkelių transportas komplikuotas ar išvis negalimas. Pvz. Norvegijos šiaurė arba Islandija.

Krovos bei tvirtinimo paslaugos uostuose

Modulinių namų transportavimas laivais dažniausiai susideda iš kelių procesų. Kita svarbi dalis – krovos paslaugos. Organizuojame modulinių namų krova bei iškrovą į/iš laivų, sandėliavimą bei nukrovimą bei pakrovą ant autotransporto. Taip pat suforminame visus reikalingus muitinės dokumentus.

Gabenant krovinius laivais labai ypatingai svarbu yra krovimo plano sudarymas bei jo vykdymas. Krovinio planą sudaro laivo kapitonas, atsižvelgdamas labai daug aspektų. Krovinio svoris, laivo dydis, triumo dydis, tvirtinimo elementai, tvirtinimo būdas, esamos pertvaros, jėgos veikiančios laivą ir dar eilė įvairių faktorių, lemiančių vienokius ar kitokius sprendimus. Nepaprastai svarbu nepriekaištingai sutvirtinti krovinį laive pagal suderintas su laivo kapitonu tvirtinimo schemas. Visada randame bendrą kalbą tiek su kapitonu, tiek su uosto krovos kompanijomis ir darbus atliekame nepriekaištingai.

Gabenimas autotransportu

Vykdant modulinių namų statybos projektus ypatingai svarbus yra krovinio pristatymo laikas į statybos vietą. Nes juk joje laukia ne tik brangus kranas, bet ir visa eile darbuotojų, kurių darbo valandos taip pat yra brangios. Pristatymus autotransportu organizuojame taip, kad numatytu laiku transporto priemonė su reikalingu kroviniu būtų reikiamoje vietoje. Mūsų vykdomų projektų vidutinis autotransporto vėlavimo laikas buvo 20 minučių. O tai yra tikrai geras rezultatas.

Jei ieškote patikimų sprendimų jūsų modulinių namų gabenimui – susisiekite su mumis.